koordinator-jerabu.cz

O nás

Home  >>  O nás

Naše společnost nabízí unikátní služby v oblasti BOZP spojené s koordinací jeřábů.

Profesionalní přístup k problematice BOZP vyplývá z osobního přesvědčení, že povědomí o prevenci v BOZP a následné aplikování je důležitější, než pozdní reakce na způsobené nehody a to jak od skoronehody až po pracovní úraz! Posilování prevence v BOZP je trend týkající se oblasti bezpečnosti práce v celé Evropě a jeden z hlavních předmětů systému bezpečnosti práce podle OHSAS 18 001.

Proto máme pouze kvalifikované zaměstnance, kteří problematice bezpečnosti práce při zdvihacích zařízeních dokonale rozumí a jsou si vědomi důležitosti prevence v BOZP a její implementaci do všeobecného podvědomí pracovníků na vašich stavbách. Díky čemuž výrazně napomáháme k udržování důležitých certifikovaných programů, jako jsou programy Bezpečný podnik, systém managementu OHSAS 18 001, atd.

Základem filozofie firmy Koordinátor jeřábů je nabízet progresivní služby, které povedou k minimalizaci rizik vůči vaším zaměstnancům a ostatním zainteresovaným stranám, jenž mohou být vystaveny nebezpečným rizikům vyplývající z práce pod jeřáby. A zároveň dbáme na to, aby si každý pracovník uvědomil, že bezpečnost práce není věcí pouze vyššího managementu firmy ale každého jednotlivce pracujícího na stavbě.

Všichni zaměstnanci jsou znalí provozu na stavbách a mají mnohaleté zkušenosti v oblasti zdvihacích zařízení a BOZP. Zaměstnanci vlastní osvědčení: OZO BOZP, OTZZ, RTZZ a koordinátor BOZP.